Tableta të gjalla për potencë

Xtrazex në Tiranë Shqipëri

Tabletat Xtrazex
4800 Lek9600 Lek
4.614

Për të porositur Xtrazex

Ulje -50%

Si të porosisni tableta Xtrazex në Tiranë

Për një porosi të mundshme, tabletat e gjelbërta për potencë Xtrazex, duhet të bëni një porosi në faqen zyrtare të internetit të prodhuesit (Shqipëri). Për këtë:

 1. Shënoni numrin tuaj të telefonit dhe emrin në formularin e reagimit në mënyrë që operatori të mund t'ju kontaktojë për një konsultë falas dhe të sqarojë detajet e porosisë;
 2. Ju mund të zgjidhni mënyrën e dorëzimit: me postë ose me korrier.

Pagesa për porosinë ndodh pas marrjes. Nxitoni të bëni një porosi dhe të kurseni para ndërsa çmimi me një zbritje prej -50% është i vlefshëm.

Si te blejme në Tiranë Xtrazex

Shumë burra në Tiranë ëndërrojnë për një penis më të gjatë dhe ngritje më të vështirë, si dhe më shumë qëndrueshmëri gjatë seksit.

Tabletat e reja të ndezura për potencialin Xtrazex u krijuan posaçërisht për ta. Ata kanë kaluar të gjitha provat klinike në Shqipëri, kanë të gjitha certifikatat e nevojshme dhe janë plotësisht të sigurta për shëndetin tuaj!

Indikacionet për përdorim

 • Mungesa e hormonit mashkullor: testosteroni;
 • Derdhje e shpejtë;
 • Mungesë e dobët dhe e plotë e dëshirës seksuale;
 • Mosfunksionim erektil;
 • Qëndrueshmëri e ulët;
 • Mungesa e kënaqësisë në seks;
 • Orgazma të parakohshme;
 • Kohëzgjatja e shkurtër e marrëdhënieve seksuale.

Lista e Xtrazex

Tabletat Xtrazex përmbajnë ekstrakte bimore që ndërveprojnë me njëri-tjetrin për të normalizuar dhe stimuluar ereksionin tek burrat:

 • Ekstrakt xhensen. Stimulon ereksionin, parandalon erën e pakëndshme të spermës dhe mbron nga kanceri i prostatës;
 • Lulekuqe peruane. Ekstrakti ka një përqendrim të lartë të aminoacideve dhe substancave biologjikisht aktive, të cilat janë të rëndësishme për prodhimin e hormoneve seksuale;
 • Yohimbine është një stimulues seksual efektiv që përmirëson dëshirën seksuale dhe rrit numrin e spermatozoideve;
 • Ekstrakti Muira Puama promovon aktivitetin seksual, dëshirën seksuale dhe është një stimulues që sjell më shumë kënaqësi.

Metoda e aplikimit Xtrazex

Nëse është e nevojshme:

 1. Tretni 1 tabletë në ujë të ngrohtë;
 2. Llokoçis mirë derisa tableta të tretet plotësisht;
 3. Pihet pija që rezulton përpara se të hahet.

Për efekt më të mirë, përdorni produktin brenda 30 ditësh.

Porositni tableta Xtrazex (Tiranë, Shqipëri)

Për të blerë me sukses tableta të reja të fuqisë embrionale në Shqipëri me dorëzim në Tiranë, bëni një porosi të menjëhershme me një çmim zbritje me emrin tuaj dhe numrin e telefonit të kontaktit. Operatori do të përpunojë aplikimin sa më shpejt të jetë e mundur dhe do t'ju kontaktojë për të sqaruar detajet e porosisë.

Mos harroni, ju nuk po vizatoni me asgjë! Pagesa për porosinë bëhet me marrjen në Tiranë! Vepro! Për momentin, ka një çmim të veçantë me 50% zbritje në faqen zyrtare të internetit! Merrni më shumë tableta me një kosto më të ulët!

Në Tiranë ofrohet korrier i shpejtë i ndërlidhësve!

Qytetet e tjera në Shqipëri ku mund të blini Xtrazex

Qytetet në Shqipëri ku mund të blini Xtrazex

Qytetet në Shqipëri

Shqyrtime rreth Xtrazex në Tiranë

 • Elisa
  Zakonisht nuk kishte probleme në shtrat, por në një moment ereksioni i burrit tim u zhduk plotësisht. Mendova se burri im po më tradhtonte dhe ai nuk kishte më ndjenja për mua. Pastaj urdhërova xtrazex në faqen zyrtare të prodhuesit. Epo çfarë mund të them, rekordi ynë ishte 4 herë brenda një nate!
  Xtrazex
 • Klajdi
  Unë jam 31 vjeç. Gruaja ime është 26 vjeç. Ajo është seksi, e gjatë, me gjoks të madh . . . dhe unë isha shumë e lumtur që ajo u martua me mua. Por më pas problemet filluan në shtrat. Sapo bëhet fjalë për seks, nuk kam asnjë mbledhje. Për fat të mirë, problemi u rregullua lehtësisht falë xtrazex. Produkti është i mirë, funksionon dhe nuk përmban përbërës të rrezikshëm.
  Xtrazex
 • Altin
  Gjëja më e keqe që mund të më ndodhë është mosfunksionimi erektil. Më vjen mirë që gjeta tableta të reja të ndezura për potencialin xtrazex. Më shpëtoi marrëdhënien time!
  Xtrazex
 • Enis
  Përshëndetje. Unë jam 49 vjeç. Unë kam një lidhje me një grua që është 20 vjet më e re se unë. Ne kemi një marrëdhënie të shkëlqyeshme, por pa seks. Akoma, nuk kam bërë mbledhje për 5 vjet. Ajo lexoi diku për pilulat e fuqisë xtrazex dhe i bleu ato për mua. Në fillim isha nervoz sepse nuk kishte rezultate, por pas një jave marrje të rregullt forca ime mashkullore u kthye tek unë!
  Xtrazex
 • Enis
  Unë gati u divorcova nga gruaja ime për shkak të mosfunksionimit erektil. Ndoshta gjatë martesës u mësova me të dashurën time, por nuk mund ta përballoja problemin. Në një forum më rekomanduan një tabletë të quajtur xtrazex. Në fillim nuk isha i sigurt, por pasi shqyrtova faqen zyrtare, porosita dhe nuk u pendova! Tani jam përsëri në formë! Pse nuk shitet në farmaci?
  Xtrazex