Udhëzime për përdorim Xtrazex

Jeta e suksesshme seksuale e çdo burri në Shqipëri fillon me një mbledhje të kënaqshme.

A keni një mbledhje të dobët? Shqetësoheni për mosfunksionimin erektil? Dëshironi të jeni të sigurt në aftësitë tuaja në mënyrë që të mos bini në telashe në momentin më të papërshtatshëm? Pastaj duhet t'i kushtoni vëmendje tabletave Xtrazex, të cilat:

 • Siguron një mbledhje të fortë dhe të qëndrueshme;
 • Përmirëson durimin dhe ju bën të dëshironi për seks;
 • Zgjat marrëdhëniet me 4 orë.

Dhe këto nuk janë të gjitha efektet pozitive.

Çfarë përmban Xtrazen dhe çfarë efektesh anësore ka

Përbërësit e përzgjedhur me kujdes janë të kombinuara në mënyrë të përsosur, gjë që i bën tabletat e reja të ndezura për potencë një ilaç efektiv pavarësisht nga gjendja ose mosha e pacientit. Përfitimet e tij janë testuar tek burrat midis moshës 18 dhe 75 vjeç, me rezultate të ngjashme: ngritje të ereksioneve, orgazma më intensive dhe kënaqësi të plotë me seksin për shkak të një penisi të zgjeruar.

Indikacionet për përdorim

Indikacionet për përdorim

 • Probleme të mosfunksionimit erektil;
 • Ereksion i dobët ose aspak;
 • Problemet hormonale, veçanërisht me prodhimin e testosteronit;
 • Problemet e tretjes për shkak të një diete të paekuilibruar;
 • Stil jetese i ulur;
 • Zakonet e këqija të tilla si pirja e duhanit dhe alkoolit;
 • Stresi dhe depresioni.

Përbërja e tabletave

 • Ekstrakti i xhensenit i jep forcë dhe energji të gjithë trupit;
 • Yohimbine është një stimulues i fuqishëm seksual që rrit epshin dhe zgjimin;
 • Maca peruan është e pasur me antioksidantë, siguron energji;
 • Ekstrakti i Muira Puama rrit shtysën e seksit.

Efektet anësore dhe kundërindikacionet

Produkti nuk është i përshtatshëm për personat nën moshën 18 vjeç dhe personat me alergji ndaj disa përbërësve.

Nëse merrni më shumë se një tabletë në ditë, rrezikoni të keni një efekt 6 orësh që mund të shkaktojë siklet dhe madje dhimbje. Gjithashtu, në rast të një mbidozë, dhimbje barku, diarre dhe të vjella janë të mundshme.

Metoda e përdorimit të tabletave

Udhëzime se si të përdorni tabletat

1 tabletë përmban furnizimin e nevojshëm të përbërësit aktiv për të ruajtur fuqinë tuaj në kohën e duhur. Thjesht shpërndajeni atë në ujë, përzieni plotësisht dhe pini solucionin e gatshëm Xtrazex 30 minuta para marrëdhënies seksuale.

Ku të blini tableta Xtrazex

Rekomandohet të blini tableta të reja të ndezura për potencë Xtrazex vetëm përmes faqes zyrtare të internetit, sepse vetëm prodhuesi mund të garantojë përbërjen origjinale dhe cilësinë më të lartë të përbërësve, si dhe çmimin real.